Współpraca

Ręcznie malowany obraz na zamówienie

W mojej ofercie, prócz dostępnych od ręki ręcznie malowanych obrazów, możecie Państwo zamówić obraz specjalnie dla siebie. Wówczas to od Państwa zależy, jaki będzie jego format, rodzaj podobrazia, kolorystyka i kompozycja. Nie wiecie, co by idealnie pasowało do Państwa wnętrza i dopełniło jego charakteru? Jak najbardziej będę mogła w tym pomóc, doradzić i coś zaproponować.

Moim nadrzędnym celem jest, by byli Państwo bardzo zadowoleni z naszej współpracy!

Wyceny

W celu otrzymania orientacyjnej wyceny i czasu realizacji obrazu na zamówienie bardzo proszę o przesłanie zapytania przez stronę lub kontakt telefoniczny. Gwarantuję szybką odpowiedź.

Formaty obrazów

Wykonuję na zamówienie zarówno obrazy duże jak i małe. Formaty prac są ustalane z Państwem, w tym także możliwość głębokości podobrazia na standardowe 2 cm oraz tzw. 3D – 3,30 cm lub 4 cm.

Czas realizacji

Przybliżony czas wykonania obrazu na zamówienie wynosi od 2 do 3 tygodni, gdzie czas ten zależy głównie od wielkości obrazu oraz stopnia trudności jego wykonania. Czas realizacji zamówienia liczony jest od wpłaty zaliczki w wysokości 30% ceny obrazu ustalonej przy składaniu zamówienia z Klientem.

Plakaty w gotowej oprawie – gotowe do powieszenia na ścianie!

Oferuję możliwość zamówienia plakatów już w gotowej oprawie. Do wyboru w standardzie są ramy aluminiowe lub drewniane z szybą plexi z połyskiem lub antyrefleks. Prace zamówione w oprawie dostarczane są do Państwa jako gotowe do powieszenia na ścianę. To także idealne rozwiązanie, szczególnie jeśli szukają ich Państwo na prezent. Prócz czarnych ram możliwe jest także zamówienie ich w innym kolorze, tj. białym, srebrnym lub złotym.

Druk obrazu na tkaninie – obrusy, poszewki, zasłony…

Wyjątkowo atrakcyjnym sposobem by zaprezentować sztukę we wnętrzu jest także jej wydruk na tkaninie, która może być obrusem, bieżnikiem, dekoracyjną poszewką na poduszkę czy nawet zasłonami. Zlecenia takie wykonywane są na zamówienie, podobnie jak ich wyceny. Oferuję wydruk na tkaninach 100% bawełnianych o różnych gramaturach (grubościach). Tkaniny te nadają się także, by uszyć z nich wyjątkową także ubranie. Niepowtarzalna koszula, sukienka czy spódnica z dekoracyjnym motywem obrazu – to będzie piękne!

Współpraca z architektami wnętrz

Zapraszam do nawiązania współpracy architektów wnętrz w zakresie doboru obrazów do projektowanych wnętrz, a także fotografii. Celem jej ułatwienia w zakładce „Darmowe pliki 3D” udostępnione zostały modele 3D obrazów, które można pobrać ze strony i wykorzystać na etapie modelowania wnętrza 3d.

Rabaty

Przy większych zamówieniach oraz dla Stałych Klientów oferuję atrakcyjne rabaty.

Preferencyjne stawki dla hoteli

Atrakcyjne ceny dla branży hotelowej, przy składaniu większych zamówień i stałe rabaty na przyszłe zamówienia.

Inne formy współpracy

Jeśli dostrzegasz potencjał w mojej sztuce i masz inny pomysł na jej wykorzystanie, to z przyjemnością Ciebie wysłucham. Jestem otwarta na propozycje współpracy zarówno z blogerami jak i wszelkie inne (od restauracji, hoteli i innych), w tym propozycje wystawy moich prac i promocji mojego malarstwa.