Menu

Dostawa i płatność

WYSYŁKA - POLSKA

Wysyłka obrazów – 35 zł

Wszystkie obrazy wysyłane są za pośrednictwem kuriera, starannie zapakowane w folię bąbelkową, gruby karton i folię stretch. Cena 35 zł tyczy dotyczy wysyłki 1 obrazu, dla każdego kolejnego zakupionego razem doliczane jest dodatkowe 5 zł. Czas realizacji zamówienia (nadania przesyłki) wynosi ok. 2-4 dni.

Wysyłka plakatów w tubie – 20 zł

Plakaty bez oprawy wysyłane są za pośrednictwem kuriera zapakowane w grubą kartonową tubę i zabezpieczone w folię stretch. Czas realizacji zamówienia (nadania przesyłki) wynosi ok. 2-4 dni.

Wysyłka plakatów w oprawie – 25 zł

Plakaty w gotowej oprawie sprzedawane są starannie zapakowane w folię bąbelkową , karton i folię stretch i wysyłane są za pośrednictwem kuriera.

Przy zakupie więcej niż 1 sztuki doliczane jest dodatkowe 5 zł do każdego kolejnego plakatu w oprawie. Czas realizacji zamówienia na plakaty w oprawie (nadania przesyłki) wynosi ok. 4-5 dni.

WYSYŁKA - EUROPA

Wysyłka obrazów 

Cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od formatu obrazu – proszę przed dokonaniem zakupu o przesłanie zapytana o cenę wysyłki z określeniem obrazu, którego ono dotyczy oraz kraju, do którego ma zostać wysłany obraz. Czas realizacji zamówienia (nadania przesyłki) wynosi ok. 2-4 dni. Proszę wziąć pod uwagę dłuższy czas realizacji zamówienia wysyłanego za granicę, w zależności od kraju wysyłki.

Wysyłka plakatów w tubie

Cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od kraju wysyłki – proszę przed dokonaniem zakupu o przesłanie zapytania o cenę wysyłki z określeniem kraju, do którego ma zostać wysłany plakat. Czas realizacji zamówienia (nadania przesyłki) wynosi ok. 2-4 dni. Proszę wziąć pod uwagę dłuższy czas realizacji zamówienia wysyłanego za granicę, w zależności od kraju wysyłki.

Wysyłka plakatów w oprawie

Cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od kraju wysyłki – proszę przed dokonaniem zakupu o przesłanie zapytania o cenę wysyłki z określeniem kraju, do którego ma zostać wysłany plakat w oprawie. Czas realizacji zamówienia (nadania przesyłki) wynosi ok. 4-5 dni. Proszę wziąć pod uwagę dłuższy czas realizacji zamówienia wysyłanego za granicę, w zależności od kraju wysyłki.

Certyfikat autentyczności obrazu

Do każdego obrazu zakupionego w Studio Plama dołączany jest certyfikat autentyczności obrazu z podpisem autora (Agnieszka Potocka-Makoś).

Rachunek = faktura na kwotę brutto

Do każdego zakupionego artykułu w sklepie Studio Plama dołączany jest rachunek – faktura na kwotę brutto (faktura zw).