Menu

O mnie

Studio Plama - Agnieszka Potocka-Makoś

Studio Plama prowadzi Agnieszka Potocka-Makoś. Moja marka to przede wszystkim wynik artystycznej, stale rozwijanej fascynacji malarstwem i fotografią. To także wynik chęci zbudowania z tego czegoś większego, niż kolekcja prac chowanych jedynie do szuflady. W procesie rozwoju niezbędny był u mnie także upór potęgowany chęcią tworzenia wciąż nowych obrazów, ale też i odwaga, by prace te zaprezentować szerszemu gronu odbiorców. Powstała zatem z początkiem 2018 roku w Krakowie stacjonarna autorska galeria, to moja śmiałość i ufność zarazem – wobec przyszłych klientów i siebie samej. Śmiało mogę powiedzieć, że nie wyobrażam sobie teraz siebie bez malarstwa, tak jak ufam, że dzięki stałej pracy, poszukiwaniom nowych technik, tematów i eksperymentów – będzie ono coraz lepsze. Na hasło marki obrałam sobie “Zaproś sztukę do domu”, czym chciałam zachęcić, by jak dobrego gościa przyjąć moją twórczość pod Państwa dom. Zapraszam serdecznie do nawiązania współpracy i dołączenia do grona zadowolonych Klientów.

Wyróżnienia, nagrody i wystawy:

2018 – Publikacja w jesiennym drukowanym katalogu (Fall 2018, Vol.1) amerykańskiego portalu sprzedającego sztukę Saatchi Art Catalog.

2018 – Indywidualna wystawa malarstwa w ekskluzywnej Restauracji Oskoma w Poznaniu, prowadzonej przez finalistę programu Top Chef, Pana Adama Adamczaka.

2018 – Udział w Festiwalu Wnętrz w Krakowie.

2018 – I miejsce oraz 2 wyróżnienia w konkursie fotografii przemysłowej i industrialnej FOTO-PEIN 12.

2018 – Wystawa malarstwa w Biłgorajskim Centrum Kultury w Biłgoraju (wystawa indywidualna).

2018 – Wystawa malarstwa „Przypadkowy Plan”, Galeria A1 w Krakowie (wystawa indywidualna)

2017 – I miejsce i wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN 11, Rybnik (wystawa zbiorowa).

2016 – I miejsce w konkursie fotograficznym organizowanym przez Instytut Konfucjusza w Krakowie – „Chiny” w kategorii „Chińskie inspiracje”, Kraków (wystawa zbiorowa)

2016 – Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN 10, Rybnik (wystawa zbiorowa)

2009 – I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Kolejowej  Szczecin 2009 w kategorii „Człowiek i kolej” – statuetka i złoty medal FIAP, Szczecin (wystawa zbiorowa).